درباره ما

hamoonsazeh را بیشتر بشناسید

 
 
 • به hamoonsazeh.ir خوش آمدید.
 • درباره گروه طراحی و دکوراسیون هامون سازه بیشتر بدانیم :
 • این مطلبی است که ما در این صفحه باید به پاسخ دادن آن بپردازیم. هامون سازه چه نوع شرکتی است ؟ طراح دکوراسیون ، مجری دکوراسیون ، مجری طرح های بازسازی و نوسازی ، تجهیز کننده سالن های چند منظوره همایش و سینمایی ، مجری طرح های دکوراسیون اداری و فروشگاهی و … یا از این دست موارد.
 • چنانچه دقیق و واقعی تر بخواهیم بگوییم ما آن چیزی هستیم که شما دوست دارید . هامون سازه هر آنچه که پیرامون ارتباط آدم ها با یکدیگر ، ارتباط انسان ها با محیط زندگی و یا محیط کار و ارتباط انسان ها با خودشان باشد را به دقت آنالیز می نماید و دوست داشتنی ترین ، جذاب ترین و زیبا ترین راهکار را پیشنهاد می کند.
 • برای ما روانشناسی نزدیک ترین علم به این احساس است ، خدمات متناسب با نیاز شما برای ما نوع خاصی از ارتباط انسانی است که در اساسنامه گروه هامون سازه به عنوان اصلی ترین هدف برجسته شده .
 • اینترنت ، نرم افزار ، تبلیغات ، تخصص و علوم مدیریتی و اجرایی ابزارهای کار ما هستند . و صدهزار البته شما مخاطبین ، مخاطبینی که رضایتشان برای ما انرژی است. و ما هم دوستشان داریم و امید داریم که روز به روز در راه رسیدن به این هدف موفق تر از روز قبل عمل کنیم
 

گروه طرحان و معماران هامون سازه در سال 1385 در رشته هاي معماري ساختماني و دکوراسیون وارد عرصه سازندگي کشور شده و به لطف خداوند و حمايت جامعه مهندسين مشاور و پيمانکاران محترم و همچنين با کادر فني متخصص توانسته است پروژه هاي متعددي را با موفقيت به اتمام برساند . سعي و تلاش هامون سازه افزايش بهره وري همراه با توسعه امکانات سخت افزاري و نرم افزاري در شرکت و نيز انجام اصولي و کارشناسي کليه پروژه ها با استفاده از امکانات و دانش نيروي متخصص بوده است . هامون سازه با هدف ايجاد فضاهاي معماري از قبيل طراحي ساختمان ، طراحي نما ، طراحي محوطه ، طراحي پروژه هاي خاص معماري ، ساختماني ، اداري و تجاري و مسکوني تاسيس گرديده است .

اينک با کمک تیم همکاران هامون سازه و رضایتمندی مشتریانمان به خود مي باليم که بيش از 200 پروژه در زمينه هاي مختلف را به نحو احسن طراحي و به اجرا در آورده ايم و توانسته ايم نام هامون سازه را در چهار گوشه ايران عزیزمان پر آوازه نماییم .

 • هامون سازه طراح و مجری ایده های شما
 • هامون سازه مجری طرح ها و سبک های دکوراسیون روز اروپا و آمریکا
 • هامون سازه طراحی و اجرای متفاوتی از دکوراسیون داخلی و خارجی را برای شما به ارمغان می آورد
 • هامون سازه مجری طرح های ژورنالی و سبک های روز دنیا
 • هامون سازه طراح و مجری پروژه های امنیتی و دوربین مدار بسته

خدمات بی نظیر

اگر خواهان تجربه ایی متفاوت در اجرای طرح های بازسازسازی و دکوراسیون هستید ، هامون سازه پیشنهاد خاص ماست

طراحی متنوع

طرح های دکوراسیون مدرن و لاکچری روز دنیا مطابق با استانداردهای روز و اجرای ایده ها و رویاهای شما که خاص هستید

پشتیبانی فعال

پروژه های هامون سازه پس ار اجرای کامل و تحویل به کارفرما قابلیت پشتیبانی داشته و از ارائه خدمات متفاوت به خود میبالیم

ارتباط سبز

ارتباط با شما که به حرفه ما علاقمند هستید ، از طریق شبکه های مجازی و تبادل اطلاعات و تجربیات بی شک جذاب ترین قسمت کار ماست

تجربه ایی شیرین و متفاوت از طراحی و دکوراسیون با هامون سازه