نمونه کار فروشگاهی(شلف تاکر)

طراحی شلف تاکر

شلف تاکرها ابزارهای تبلیغاتی چاپ شده از جنس‌ پلکسی، کاغذ گلاسه، استیکر و یا متریال‌های دیگر هستند که روی قفسه‌ی فروشگاه‌ها و عرض طبقات نصب شده و جلوه خاص و ویژه‌ای به محصولات داخل قفسه می‌بخشند.

شلف تاکر در ابعاد مختلف بسته به نیاز مشتری تولید می‌شود و به صورت تاخورده یا نواری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روی ورق شلف تاکر می‌توان اطلاعات و قیمت محصول، توضیحاتی کوتاه به همراه تصویر و جمله‌ای جذب کننده چاپ کرد. لوگو، برند و نشان تجاری چاپ شده روی شلف تاکر باعث تکرار نام برند و بیشتر دیده شدن آن می‌گردد.

از آنجایی که ساخت شلف تاکر برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد لذا از آن‌ به عنوان شلف تاکر تبلیغاتی نیز یاد می‌شود. هرچه این شلف تاکرها زیباتر باشند از لحاظ تبلیغی تاثیر بیشتری داشته و مخاطبان زیادی را جذب می‌کنند.

بدلیل اینکه شلف تاکر تبلیغاتی با دستگاه یووی چاپ می‌شود دارای مقاومت و ماندگاری زیاد در مدت زمان طولانی است اما در صورت چاپ با دستگاه‌های دیگر برای بهبود و افزایش ماندگاری چاپ آن از روکش لمینت استفاده می‌شود.

سبک و مدل

ساخت شلف تاکر در سایزهای گوناگون، سایز سفارش مشتری و طرح‌های متنوع انجام می‌شود. استفاده از متریال‌های مختلف در تولید شلف تاکر تبلیغاتی بسته به نیاز مشتری می‌تواند متفاوت باشد.

در مدل تاخورده، شلف تاکر تاشده و بخشی از این ابزار در قسمت زیر محصول و بر روی طبقه یا قفسه و بخش دیگر در قسمت پیشانی قفسه قرار می‌گیرد و در مدل نواری، شلف تاکر به صورت نواری بوده که به پیشانی قفسه چسبانده می‌شود.

شلف تاکر را می‌توان در جنس‌های مختلف تولید کرد اما غالبا برای ساخت آن از جنس پلکسی یا گلاسه استفاده می‌شود.

چاپ پلکسی در ضخامت کم (1 میل تا 3 میل) با حداکثر ابعاد 310*160 سانتی متر و گلاسه در گرماژ و ضخامت‌های مختلف متناسب با ابعاد شلف قابل انجام شدن است.

ماندگاری چاپ بر روی پلکسی به علت استفاده از نور یووی برای چاپ و خشک کردن جوهر بسیار بالا است اما برای بالا بردن مقاومت و ماندگاری چاپ گلاسه روی آن روکشی از لمینت مات یا براق کشیده می‌شود.

تمامی نمونه کار ها مربوط به هامون سازه میباشد